Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43540A2228M67
B43540A2228M67
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43540A2228M67 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43540A2228M67
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43540A2228M67 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10117 pcs Tietolomake B43540 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43540
Ripple Current @ Low Frequency 6.17A @ 100Hz Arvioinnit -