Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43540A2827M80
B43540A2827M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43540A2827M80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43540A2827M80
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
460 pcs
Product parameter
Osa numero B43540A2827M80 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25515 pcs Tietolomake B43540 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43540
Ripple Current @ Low Frequency 2.92A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43540A2827M 80
B43540A2827M080
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 140 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.858" (47.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 110 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 110 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 820µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43540A2827M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Varastossa:31595
  • Osa#:B43540A5107M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
  • Varastossa:46286
  • Osa#:B43540A5107M2
  • Osa#:B43540A2827M2