Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43540A5107M000
B43540A5107M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43540A5107M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43540A5107M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B43540A5107M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 30374 pcs Tietolomake B43540 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43540
Ripple Current @ Low Frequency 1.01A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43540A5107M
B43540A5107M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 1.38 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 970 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 970 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 100µF