Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43540A9157M62
B43540A9157M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43540A9157M62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43540A9157M62
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B43540A9157M62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 36636 pcs Tietolomake B43540 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43540
Ripple Current @ Low Frequency 1.39A @ 100Hz Arvioinnit -