Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43540A9157M67
B43540A9157M67
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43540A9157M67 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43540A9157M67
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B43540A9157M67 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 39808 pcs Tietolomake B43540 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43540
Ripple Current @ Low Frequency 1.39A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43540A9157M 67
B43540A9157M067
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 480 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 410 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 410 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43540A9187M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
  • Varastossa:37112
  • Osa#:B43540A9157M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Varastossa:36188
  • Osa#:B43540A9157M2
  • Kuvaus:CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP