Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43545A5107M000
B43545A5107M000
B43545A5107M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43545A5107M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43545A5107M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B43545A5107M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 50772 pcs Tietolomake B43545 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43545
Ripple Current @ Low Frequency 820mA @ 100Hz Arvioinnit -