Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43545A5127M002
B43545A5127M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43545A5127M002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43545A5127M002
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
Product parameter
Osa numero B43545A5127M002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 29972 pcs Tietolomake B43545 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja B43545
Ripple Current @ Low Frequency 980mA @ 100Hz Arvioinnit -