Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43564A4109M000
B43564A4109M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43564A4109M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43564A4109M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 595 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
24 pcs
Product parameter
Osa numero B43564A4109M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 595 pcs Tietolomake B43564,84 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43564
Ripple Current @ Low Frequency 23A @ 100Hz Arvioinnit -