Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43564A4158M000
B43564A4158M000
B43564A4158M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43564A4158M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43564A4158M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B43564A4158M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3723 pcs Tietolomake B415x4, B435x4
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension - Sarja B43564
Ripple Current @ Low Frequency 6.5A @ 100Hz Arvioinnit -