Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43601D5227M82
B43601D5227M82
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43601D5227M82 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43601D5227M82
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43601D5227M82 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15425 pcs Tietolomake B43601 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43601
Ripple Current @ Low Frequency 1.44A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead Muut nimet B43601D5227M082
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 700 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.071" (27.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 490 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 490 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43601E2108M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP