Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43601E2128M000
B43601E2128M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43601E2128M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43601E2128M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
Product parameter
Osa numero B43601E2128M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15555 pcs Tietolomake B43601 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja B43601
Ripple Current @ Low Frequency 3.56A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43601E2128M
B43601E2128M-ND
B43601E2128M0
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 110 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 75 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 75 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1200µF
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43601E2108M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
  • Varastossa:17575
  • Osa#:B43601E2158M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP