Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43642A5277M000
B43642A5277M000
B43642A5277M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43642A5277M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43642A5277M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B43642A5277M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 24501 pcs Tietolomake B43642 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43642
Ripple Current @ Low Frequency 1.41A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43642A5277M
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 440 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 310 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 310 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 270µF