Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43642A5477M002
B43642A5477M002
B43642A5477M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43642A5477M002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43642A5477M002
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
Product parameter
Osa numero B43642A5477M002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12259 pcs Tietolomake B43642 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja B43642
Ripple Current @ Low Frequency 2.2A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz