Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43701A9478M000
B43701A9478M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43701A9478M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43701A9478M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1622 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero B43701A9478M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 1622 pcs Tietolomake B43701, 43721 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.531" Dia (64.30mm) Sarja B43701
Ripple Current @ Low Frequency 12.6A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43701A9478M
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.122" (28.50mm) Korkeus - Istuva (Max) 5.185" (131.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 28 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 28 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 4700µF Sovellukset General Purpose