Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43701B9228M000
B43701B9228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43701B9228M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43701B9228M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero B43701B9228M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2539 pcs Tietolomake B43701, 43721 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.531" Dia (64.30mm) Sarja B43701
Ripple Current @ Low Frequency 8A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 2.48A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43701B9228M Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.122" (28.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 95 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 3.217" (81.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 60 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose