Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43703A5688M000
B43703A5688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43703A5688M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43703A5688M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 782 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero B43703A5688M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 782 pcs Tietolomake B43703, 43723 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.027" Dia (76.90mm) Sarja B43703
Ripple Current @ Low Frequency 19.4A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 3.63A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43703A5688M Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.248" (31.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 22 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 5.185" (131.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 6800µF Sovellukset General Purpose