Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43704A9158M000
B43704A9158M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43704A9158M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43704A9158M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
72 pcs
Product parameter
Osa numero B43704A9158M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2693 pcs Tietolomake B43704, 43724 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.031" Dia (51.60mm) Sarja B43704
Ripple Current @ Low Frequency 7.8A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43704A9158M
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.874" (22.20mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 3.217" (81.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 75 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 75 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1500µF Sovellukset General Purpose