Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43704A9568M000
B43704A9568M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43704A9568M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43704A9568M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1064 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero B43704A9568M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 1064 pcs Tietolomake B43704, 43724 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.531" Dia (64.30mm) Sarja B43704
Ripple Current @ Low Frequency 19.5A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43704A9568M
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.122" (28.50mm) Korkeus - Istuva (Max) 5.677" (144.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 5600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 5600µF Sovellukset General Purpose