Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43740A4568M000
B43740A4568M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43740A4568M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43740A4568M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 840 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero B43740A4568M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 840 pcs Tietolomake B43740,60 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43740
Ripple Current @ Low Frequency 13.4A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43740A4568M
B43740A4568M-ND
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 24 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 5.185" (131.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 20 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 5600µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 5600µF