Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43740A5338M000
B43740A5338M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43740A5338M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43740A5338M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero B43740A5338M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1015 pcs Tietolomake B43740,60 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43740
Ripple Current @ Low Frequency 11.4A @ 100Hz Arvioinnit -