Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43742A4189M000
B43742A4189M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43742A4189M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43742A4189M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 448 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
18 pcs
Product parameter
Osa numero B43742A4189M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 448 pcs Tietolomake B43742, B43762 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.543" Dia (90.00mm) Sarja B43742
Ripple Current @ Low Frequency 33A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43742A4189M
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 1.248" (31.70mm) Korkeus - Istuva (Max) 7.559" (192.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.1 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 18000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5.1 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 18000µF Sovellukset General Purpose