Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43742A4688M000
B43742A4688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43742A4688M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43742A4688M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 957 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero B43742A4688M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 957 pcs Tietolomake B43742, B43762 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.531" Dia (64.30mm) Sarja B43742
Ripple Current @ Low Frequency 16A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43742A4688M
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 1.122" (28.50mm) Korkeus - Istuva (Max) 5.677" (144.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 13 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 6800µF Sovellukset General Purpose