Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43742A9228M000
B43742A9228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43742A9228M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43742A9228M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 2115 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
72 pcs
Product parameter
Osa numero B43742A9228M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 2115 pcs Tietolomake B43742, B43762 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.031" Dia (51.60mm) Sarja B43742
Ripple Current @ Low Frequency 7.69A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43742A9228M
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.874" (22.20mm) Korkeus - Istuva (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 50 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43750A4128M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW