Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43760A4109M3
B43760A4109M3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43760A4109M3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43760A4109M3
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 485 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
24 pcs
Product parameter
Osa numero B43760A4109M3 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 485 pcs Tietolomake B43740,60 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43760
Ripple Current @ Low Frequency 21.2A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43760A4109M003
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 1.248" (31.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 13 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 7.547" (191.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 11 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 10000µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43750A9298M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 2900UF 20% 400V SCREW