Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43760A5338M000
B43760A5338M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43760A5338M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43760A5338M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 804 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero B43760A5338M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 804 pcs Tietolomake B43740,60 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43760
Ripple Current @ Low Frequency 11.4A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43760A5338M
B43760A5338M-ND
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 32 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 5.185" (131.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 27 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 27 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 3300µF