Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43760A9109M
B43760A9109M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43760A9109M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43760A9109M
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 415 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
24 pcs
Product parameter
Osa numero B43760A9109M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 415 pcs Tietolomake B43740,60 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43760
Ripple Current @ Low Frequency 24.4A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43760A9109M000
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 1.248" (31.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 12 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 8.728" (221.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 10000µF Sovellukset General Purpose