Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43770A5567M003
B43770A5567M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43770A5567M003 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43770A5567M003
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 450V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs
Product parameter
Osa numero B43770A5567M003 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1444 pcs Tietolomake B43750,70 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.532" Dia (64.30mm) Sarja B43770
Ripple Current @ Low Frequency 7.7A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43770A5567M 3
B43770A5567M 3
B43770A5567M3
B43770A5567M3-ND
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.122" (28.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 180 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 3.201" (81.30mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 110 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 110 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 560µF