Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43770A9138M003
B43770A9138M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43770A9138M003 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43770A9138M003
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1300UF 20% 400V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs
Product parameter
Osa numero B43770A9138M003 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1300UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1031 pcs Tietolomake B43750,70 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.532" Dia (64.30mm) Sarja B43770
Ripple Current @ Low Frequency 12A @ 100Hz Arvioinnit -