Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43821A2337M000
B43821A2337M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43821A2337M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43821A2337M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B43821A2337M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4579 pcs Tietolomake B41821, 43821 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43821
Ripple Current @ Low Frequency 1.06A @ 120Hz Arvioinnit -