Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43821A2686M000
B43821A2686M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43821A2686M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43821A2686M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero B43821A2686M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 110039 pcs Tietolomake B41821, 43821 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja B43821
Ripple Current @ Low Frequency 365mA @ 120Hz Arvioinnit -