Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43821A4336M000
B43821A4336M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43821A4336M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43821A4336M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero B43821A4336M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 71230 pcs Tietolomake B41821, 43821 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja B43821
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B43821A4336M
B43821A4336M-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 10 Ohm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 33µF