Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Kiertovirtausrajoittimet (ICL) > B57153S0160M000
B57153S0160M000
B57153S0160M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57153S0160M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57153S0160M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 16 OHM 20% 1.7A 8.5MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B57153S0160M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 16 OHM 20% 1.7A 8.5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 223390 pcs Tietolomake B57153S0yyyM0yy Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Toleranssi ±20%
Sarja - R 25 ° C 16 Ohms