Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Kiertovirtausrajoittimet (ICL) > B57153S0160M051
B57153S0160M051
B57153S0160M051
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57153S0160M051 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57153S0160M051
Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 16 OHM 20% 1.7A 8.5MM
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero B57153S0160M051 Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 16 OHM 20% 1.7A 8.5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 210250 pcs Tietolomake B57153S0yyyM0yy Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Toleranssi ±20%
Sarja - R 25 ° C 16 Ohms