B57211V2471J60
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57211V2471J60 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B57211V2471J60 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | THERMISTOR NTC 470OHM 3500K 0402 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | B57211V2471J60 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | THERMISTOR NTC 470OHM 3500K 0402 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 856150 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Anturit, muuntimet | Sarja | - |
| Resistanssi ohmissa @ 25 ° C | 470 | Resistance Tolerance | ±5% |
| Virta - Max | 150mW | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0402 (1005 Metric) | Muut nimet | B57211V2471J 60 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Pituus - johdinkonfiguraatiot | - |
| B25 / 85 | 3540K | B25 / 75 | - |
| B25 / 50 | 3500K | B25 / 100 | 3550K |
| B0 / 50 | - | B Value Tolerance | ±3% |