Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Kiertovirtausrajoittimet (ICL) > B57213P0250M351
B57213P0250M351
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57213P0250M351 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57213P0250M351
Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 25 OHM 0.2 3A 14.5MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero B57213P0250M351 Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 25 OHM 0.2 3A 14.5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 126067 pcs Tietolomake B57213P0x09M3x1 (P13 Series)
Kategoria Piirin suojaus Toleranssi ±20%
Sarja - R @ Nykyinen 319 mOhms
R 25 ° C 25 Ohms Pakkaus Tape & Reel (TR)