Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Kiertovirtausrajoittimet (ICL) > B57213P0330M351
B57213P0330M351
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57213P0330M351 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57213P0330M351
Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 33 OHM 0.2 3A 14.5MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero B57213P0330M351 Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 33 OHM 0.2 3A 14.5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 128796 pcs Tietolomake B57213P0x09M3x1 (P13 Series)
Kategoria Piirin suojaus Toleranssi ±20%
Sarja - R @ Nykyinen 354 mOhms
R 25 ° C 33 Ohms Pakkaus Tape & Reel (TR)