Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Kiertovirtausrajoittimet (ICL) > B57236S0120M000
B57236S0120M000
B57236S0120M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57236S0120M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57236S0120M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 12 OHM 20% 3.2A 11.51MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B57236S0120M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 12 OHM 20% 3.2A 11.51MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 158052 pcs Tietolomake B57236S0yyyM0yy Series, (M)
Kategoria Piirin suojaus Toleranssi ±20%
Sarja - R 25 ° C 12 Ohms