Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Kiertovirtausrajoittimet (ICL) > B57236S0121M051
B57236S0121M051
B57236S0121M051
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57236S0121M051 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57236S0121M051
Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 120 OHM 20% 1.5A 11.51MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero B57236S0121M051 Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 120 OHM 20% 1.5A 11.51MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 151452 pcs Tietolomake B57236S0yyyM0yy Series, (M)
Kategoria Piirin suojaus Toleranssi ±20%
Sarja - R 25 ° C 120 Ohms