Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - NTC Thermistors > B57551G0202F000
B57551G0202F000
B57551G0202F000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57551G0202F000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57551G0202F000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 2KOHM 3420K BEAD
Product parameter
Osa numero B57551G0202F000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 2KOHM 3420K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 49732 pcs Tietolomake
Kategoria Anturit, muuntimet Sarja -
Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 2k Resistance Tolerance ±1%
Virta - Max 32mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Bead, Glass Muut nimet B57551G 202F