Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - NTC Thermistors > B57551G0502G000
B57551G0502G000
B57551G0502G000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57551G0502G000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57551G0502G000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD
Product parameter
Osa numero B57551G0502G000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 43347 pcs Tietolomake
Kategoria Anturit, muuntimet Sarja -
Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 5k Resistance Tolerance ±2%
Virta - Max 32mW Pakkaus Bulk