Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Paineanturit, muuntimet > B58621K0520A006
B58621K0520A006
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B58621K0520A006 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B58621K0520A006
Valmistaja EPCOS
Kuvaus PRESSURE SENSOR AUR 6.000 KC C4
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 990 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
15 pcs
Product parameter
Osa numero B58621K0520A006 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PRESSURE SENSOR AUR 6.000 KC C4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 990 pcs Tietolomake CAU-T Series
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 10 ~ 30VDC
päättyminen Style Solder Pad Sarja CAU-T
paine Type Vented Gauge Portti tyyli Threaded
Port Size Male - M5 Pakkaus / Case Module
lähtö Tyyppi Analog Current ulostulo 4 mA ~ 20 mA
Muut nimet B58621K 520A 6
B58621K520A6
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Käyttöpaine 87.02 PSI (600 kPa) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin paine 130.53 PSI (900 kPa) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Temperature Compensated
Yksityiskohtainen kuvaus Pressure Sensor 87.02 PSI (600 kPa) Vented Gauge Male - M5 4 mA ~ 20 mA Module tarkkuus ±2%