Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Paineanturit, muuntimet > B58621K0520A007
B58621K0520A007
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B58621K0520A007 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B58621K0520A007
Valmistaja EPCOS
Kuvaus PRESSURE SENSOR AUR 10.00 KC C4
(Yhdysvaltain dollareina)
15 pcs
Product parameter
Osa numero B58621K0520A007 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PRESSURE SENSOR AUR 10.00 KC C4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1050 pcs Tietolomake CAU-T Series
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 10 ~ 30VDC
päättyminen Style Solder Pad Sarja CAU-T
paine Type Vented Gauge Portti tyyli Threaded
Port Size Male - M5 Pakkaus / Case Module
lähtö Tyyppi Analog Current ulostulo 4 mA ~ 20 mA
Muut nimet B58621K 520A 7