Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > PTC-resettable sulakkeet > B59890C0080A054
B59890C0080A054
B59890C0080A054
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B59890C0080A054 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B59890C0080A054
Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 265V 15MA RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero B59890C0080A054 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 265V 15MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 133844 pcs Tietolomake Taping and Packing NumberingB598xx Series Datasheet, 230V
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Max 265V
Tyyppi Ceramic Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.197" T (4.00mm x 5.00mm) Sarja -
Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 150 Ohms Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Disc
Muut nimet B59890C 80A 54
B59890C 80A 54