Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > PTC-resettable sulakkeet > B59890C0080A070
B59890C0080A070
B59890C0080A070
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B59890C0080A070 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B59890C0080A070
Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 265V 15MA RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B59890C0080A070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 265V 15MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 106134 pcs Tietolomake Taping and Packing NumberingB598xx Series Datasheet, 230V
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Max 265V
Tyyppi Ceramic Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.197" T (4.00mm x 5.00mm) Sarja -
Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 150 Ohms Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Disc
Muut nimet 495-75310
B59890C 80A 70
B59890C 80A 70