B72500T8250L70
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72500T8250L70 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B72500T8250L70 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | VARISTOR 61V 5A 0603 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | B72500T8250L70 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | VARISTOR 61V 5A 0603 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5574 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Piirin suojaus | Varistorijännite (Typ) | 61V |
| Varistorin jännite (min) | 51.85V | Varistorin jännite (maksimi) | 70.15V |
| Sarja | - | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0603 (1608 Metric) | Muut nimet | B72500T8250L070 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TA) | Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCV | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC | 32V | Suurin AC volttia | 25V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | energia | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 61V 5A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) | Nykyinen - Surge | 5A |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 15pF @ 1MHz |