B72510E0170K062
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72510E0170K062 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B72510E0170K062 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | VARISTOR 27V 120A 0805 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B72510E0170K062 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | VARISTOR 27V 120A 0805 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 338395 pcs | Tietolomake | B72xx Automotive E series |
| Kategoria | Piirin suojaus | Varistorijännite (Typ) | 27V |
| Varistorin jännite (min) | 24.3V | Varistorin jännite (maksimi) | 29.7V |
| Sarja | - | Pakkaus | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case | 0805 (2012 Metric) | Muut nimet | 495-4618-6 495-75932-6 495-75932-6-ND |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TA) | Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCV | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC | 22V | Suurin AC volttia | 17V |
| Valmistajan toimitusaika | 9 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| energia | 0.30J | Yksityiskohtainen kuvaus | 27V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) |
| Nykyinen - Surge | 120A | Kapasitanssi @ Taajuus | 400pF @ 1kHz |