B72542V6500K062
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72542V6500K062 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B72542V6500K062 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | VARISTOR 82V 4.5KA 2220 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 600 pcs | 1200 pcs | 3000 pcs | 6000 pcs | |
Product parameter
| Osa numero | B72542V6500K062 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | VARISTOR 82V 4.5KA 2220 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 75947 pcs | Tietolomake | CTVS, Surge Protection Series |
| Kategoria | Piirin suojaus | Varistorijännite (Typ) | 82V |
| Varistorin jännite (min) | 73.8V | Varistorin jännite (maksimi) | 90.2V |
| Sarja | - | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TA) | Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCV | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC | 65V | Suurin AC volttia | 50V |
| Valmistajan toimitusaika | 9 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| energia | 15J | Yksityiskohtainen kuvaus | 82V 4.5kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2220 (5750 Metric) |
| Nykyinen - Surge | 4.5kA | Kapasitanssi @ Taajuus | 3000pF @ 1kHz |