Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > B72547E3140S200
B72547E3140S200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B72547E3140S200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B72547E3140S200
Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 22V 1.2KA RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B72547E3140S200 Valmistaja EPCOS
Kuvaus VARISTOR 22V 1.2KA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4827 pcs Tietolomake SHCV series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 22V
Varistorin jännite (maksimi) 27V Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 16V Suurin AC volttia 14V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 5.8J
Yksityiskohtainen kuvaus 22V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial Nykyinen - Surge 1.2kA
Kapasitanssi @ Taajuus 470000pF @ 1kHz