Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B78108E1332K009
B78108E1332K009
B78108E1332K009
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78108E1332K009 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B78108E1332K009
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3.05A 73 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs62500 pcs
Product parameter
Osa numero B78108E1332K009 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 3.05A 73 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 374184 pcs Tietolomake B78108E, B78148E Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm) suojaus Unshielded
Sarja B78108E Arvioinnit -
Q @ Freq 45 @ 7.96MHz Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet 495-76022-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 75MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 3.05A 73 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 73 mOhm Max Nykyinen arvostelu 3.05A
Nykyinen - värikylläisyys 3.25A