Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > B78108E1333J009
B78108E1333J009
B78108E1333J009
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B78108E1333J009 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B78108E1333J009
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33UH 1.05A 550 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs62500 pcs
Product parameter
Osa numero B78108E1333J009 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 33UH 1.05A 550 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 436334 pcs Tietolomake B78108E, B78148E Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm) suojaus Unshielded
Sarja B78108E Arvioinnit -
Q @ Freq 50 @ 796kHz Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet 495-76023-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 9MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.05A 550 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.05A
Nykyinen - värikylläisyys 1A